Prosinec 2009

G-Dragon's koncert

31. prosince 2009 v 22:46 | Hyun 박미영 주 |  Články
G-Dragon měl jeho první sólový koncert s názvem Shine-A-Light, při kterém se hodně nařádil. Dnes i dříve se říkalo, že bylo horko. Výkon, který získal nejvíce lidí najednou bylo během 'Breathe.'

Během Breathe, vyvezli posteli spolu s Aimee Lucas na jeviště. Lidé, kteří se toho zúčastnili říkali, že to byl v podstatě sex s oblečení. Můžete vidět fotografie z tohoto představení níže:
Krvavý dopis pro GD a Tae Yanga =O

31. prosince 2009 v 22:18 | Hyun 박미영 주 |  Články
Toto se stalo docela trend má nyní ne? Uvědomujeme si, že fandom mohou jít do nových výšin, ale vážně, je krvavý dopis nejlepší způsob, jak vyjádřit svou lásku k někomu? Zdá se to zřejmě tak, aby někteří fanoušci jako obrázky dvou nových krvavé dopisy se objevily u G-Dragona a Taeyanga.

Dopisy zdá se, že byl nahrán dvěma dívkama přes Twitter. Není to tak hrozné, jako předchozí krvavé dopisy co jsme viděli, ale to neznamená, že to není vůbec špatné. Dívky vydali 3 snímky: jedna z prvních dívek se řezala do krku a na dlaň Taeyang, druhá se řezala do krku a na zápěstí pro G-Dragona, a třetí fotografii z prvního i druhého snímků sestavili dohromady. Rány jsou pouye odřeniny a štípance, ale i přesto je to velmi znepokojující. Pokud nejste lehce otřeseni a máte silná střeva, můžete vidět fotky zde.

Ačkoliv to tak vypadá, doufejme, že tento krvavý dopis se nestane trendem.
Ve skutečnosti je to stále trochu divné. Já si nemyslím, že o tom budeme psát o tom více blízké budoucnosti. Upozornění o azyl nepotřebují pozornost.

Chceš se stát mým SB? ^^

31. prosince 2009 v 15:34 | Hyun 박미영 주 |  SB/Affs
Chceš se stát mým SB?

1.Přezdívka
2.Web
3.Oblíbený člen Big Bang

^^

Rok 2010

31. prosince 2009 v 15:23 | Hyun 박미영 주 |  Články

Vypadá to, že v roce 2010 je už teď jasné všechno, co bude připraveno pro nenasytné fanoušky Big Bang! 5 členů mužské idol-skupiny Big Bang - TOPího a Daesunga budou debutovat jako nové sólové umělce v příštím roce, protože ostatní tři již učinili své sólové práce od roku 2008.

Jak někteří z vás možná víte, Big Bang odjeli do Japonska, aby získali cenu za "Nejlepšího nováčka" a aby jim pogratuloval YG Entertainment prezident - Yang Hyun Seok a uvedl v rozhovoru s Star News:
"Big Bang obdrží mnoho uznání od Japonska po obdržení této odměny. Big Bang se s činností v Japonsku za první pololetí příštího roku, ale i pro naše domácí fanoušci, kteří čekali na velkého Big Bang by měl být rovněž natěšení na příští rok, protože Daesung a TOP budou debutovat jako nové sólové umělce s vlastní hudbou. "Yang Hyun Seok také odhalil, že Tae Yang bude první účast offline v mnoha aktivit od příštího roku. Po Tae Yangovi činnosti bylo více než jasné, že bude mít Dae Sung své mini album.

Bylo také zjištěno, že Daesung už začal pracovat na novém albu.

Po Daesungově vydání alba bude TOP a Seungri vydávat jejich mini-alba, kde bude jejich vlastní, jedinečný vkus.

Životopis Seung Ri

30. prosince 2009 v 22:02 | Hyun 박미영 주 |  Lee Seung Hyun
Přezdívka: Seung Ri; V.I
Bývalá přezdívka: V & Victory
Skutečné jméno: Lee Seunghyun (이승현)
Datum narození: 12.prosinec, 1990 (18 let)
Funkce: Choreografie / Zpěvák

Výška: 176 cm
Váha: 60 kg
Krevní skupina: A
Dovednosti: zpěv, tanec
Debut: BIG BANG
Záliby: Cizí jazyky
Členové rodiny: rodiče a mladší sourozenec
Charakter: Je velmi silný na nejmladšího člena skupiny... Je dost vyzrálý, protože má krevní skupinu A. Je plachý, pořád dělá spoustu věcí sám.
Interpreti, které obdivuje: Justin Timberlake, Omarion

Lee Seung Hyun je "Little Brother" BIG BANG. Jeho umělecké jméno, když BIG BANG debutovali, bylo "V", což bylo odvozeno od slova 'Victory'. YG zaměstanci mu říkají "Mak-nae", což znamená "nejmladší" nebo "dítě rodiny". Seung Ri je velmi dobrý v tanci a sestavování choreografií. Některé choreografie, které BIG BANG používají jsou právě od něj. Je hodně plachý a hodně věcí si nechává jen pro sebe. Je, ale hodně silný, na to, že je nejmladší.
Předtím, než se stal členem BIG BANG, byl člen II Hwa - taneční skupina Gwangju. Byl také na "Battle Shinhwa", to je show, kde se hledal druhý Shinhwa, ale Seung Ri byl ve třináctém dílu vyloučen. I když byl velmi dobrý tanečník, jeho pěvecké předpoklady prý nebyly dost dobré. Ovšem manažer YG si jeho talentu všiml a pozval ho, aby trénoval v YG Family.
Seung Ri je prvním členem BIG BANG, který vystupoval v muzikálu. Debutoval s muzikálem "Sonagi" v dubnu-květnu 2008.
Také ukázal zájem o herectví. Byl tedy druhým členem skupiny, který si někde zahrál, hned po T.O.Povi. Jeho první roli hrál v červenci 2008 ve filmu "Why Did You Come to Our House?". Hrál tu po boku s Kang Hye Jung. Film byl vydán na konci roku 2008.
Tento rok, tedy rok 2009, Seung Ri začal sólo debutem s písní "Strong Baby". Tento song se objevil na albu BIG BANG "Remember". 1.ledna 2009 YG vydali vodeoklip k této písni, kde se nám na začátku a v průběhu ukáže i G-Dragon.

Zajímavosti
* Je nejmladší ze skupiny.
* Bojoval proti SO-1, aby mohl zůstat ve skupině.
* Sdílí ložnici s Dae Sungem v novém bytě/baráku.
* G-Dragon ho stále objímá :D
* Někdy mu říkají "Panda" nebo "Baby Panda", kvůli jeho kruhům pod očima.
* Částí M.net Battle of Shinhwa; červen~srpen 2005
* Byl v Gwanju tanečním týmu "II Hwa".
* Má svoje fotky se svou bývalou přítelkyní během parodie na REAL koncert DVD.
* Oblíbený karaoke song je "Look at the Photo".


Životopis G-Dragon

30. prosince 2009 v 22:01 | Hyun 박미영 주 |  Kwon Ji Yong
Přezdívka: G-Dragon
Skutečné jméno: Kwon Jiyong (권지용)
Datum narození: 18.srpen, 1988 (20 let)
Debut: 2001 G-Dragon
Vzdělání: Seoul Korean Traditional Arts Middle & High School
Funkce: Leader / Rapper / Skladatel

Výška: 177 cm
Váha: 58 kg
Krevní skupina: A
Dovednosti: Rap, tanec, Beatbox, skládání písní, zpěv a jazyky (čínština, angličtina)
Debut: DaeHanMinGook Hip Hop Flex (2001)
Koníčky: Kreslení obrázků a poslech hudby
Záliby: Móda, herectví, vaření, křupavé koblihy, auta, psi, knihy (poezie, manga a časopisy), sledování kreslených seriálů a taky má rád sám sebe ( nedivím se mu )
Náboženství: Křesťanské
Členové rodiny: rodiče a starší sestra [Dami]
Charakter: Když je ticho, tak je velmi tichý. Dokáže zlepšit náladu :) Vede skupinu. Jeho smysly jsou rychlé, má vysokou sebeúctu a je rád, když je něčím výjimečný.

Kwon Ji Yong je vůdcem skupiny BIG BANG. Je považován za vysoce úspěšného zpěváka - skladatele v hudebním odvětví a nejen považován. Jeho umělecké jméno je složeno z jeho pravého křestního jména; G pramení z "지" (Ji) a Dragon z "용" (Yong), což v korejštině znamená drak. Od debutu BIG BANG vyhrál cenu "Songwriter Award (Cenu skladatele)" v roce 2007 na Mnet KM Music Festival. Díky tomu, že G-Dragon skládá pro skupinu písně, se BIG BANG stali, dá se říct, speciální skupinou. Jsou jednou z mála skupin, kde písně pro ně skládá jeden ze členů nebo skupina sama. Všichni, kdo znáte BIG BANG, určitě víte, jak jemný a výjimečný má hlas, jak roztomile se směje, jak je vždy veselý a jak skvěle vypadá.
G-Dragon začal takto působit už od svého dětství. Narozen pro zpěv, tanec a vystupování. Debutoval v populární dětské show "Bbo Bbo Bbo" a když mu bylo sedm, stal se členem little Roora. G-Dragon byl trénován YG Entertainment od svých dvanácti let ještě s Tae Yang (dalším členem BIG BANG). Během jejich trénovaní byli známí jako GDYB a začali spolupracovat s dalšími umělci z YG Family jako hip-hop skupina Jinusean.
Skupina BIG BANG se velmi moderně obléká a je považována za jednu z nejmoderněji oblečených skupin. G-Dragon má prý velmi dobrý smysl pro módu, projevuje velkou náklonnost k trendům, barvičkám a určitě si nenechává kecat do toho, co si má obléct. Prý i v normálním životě velmi září všelijakými barvami a módními trendy.
Kromě aktivit ve skupině, má jako každý člen, své osobní - sólové - aktivity. 30.června 2008 vydal svůj debutový digitální singl. Ovšem úplná novinka je, že má v dubnu roku 2009 vydat sólové mini-album.

Zajímavosti
* Má tetování na jeho vnitřních stranách paže: na pravé má "vita dolce", což v italštině znamená "sladký život"; a na levé paži má "moderato", což je hudební termín, který udává tempo a znamená "středně''
* Má rád, když ho lidé nazývají "Kwon Leader"
* Jeho starší sestra Dami vlastní online obchod s oblečením. Jmenuje se "Style Love" nebo "Style Luv".
* Písnička "Lies" měla být nejprve pro G-Dragona jako jeho sólo, ale pak se domluvili, že to budou BIG BANG zpívat jako skupina.
* G-Dragonův přítel už od dětství je KangIn ze skupiny Super Junior.
* Má kolekci klobouků a bot. A to za důvodem toho, že prý jsou to jediný věci na sebe, které když ztratíte, můžete koupit zpět.

Životopis Dae-Sunga

30. prosince 2009 v 22:00 | Hyun 박미영 주 |  Kang Dae Sung
Přezdívka: Dae Sung; D-Lite
Skutečné jméno: Kang Daesung (강대성)
Datum narození: 26.duben, 1989 (20 let)
Vzdělání: KyeongIn High School
Funkce: Zpěvák

Výška: 178 cm
Váha: 63 kg
Krevní skupina: O
Dovednosti: zpěv
Debut: BIG BANG
Záliby: Rap, Beatbox, chlazení
Členové rodiny: rodiče a starší sestra [Bora]
Charakter: Vždy bystrý, ve všem je nejlepší. Když je s lidmi, tak má dobrou náladu. Miluje ulejvání a jezení. Nerad ukazuje svůj smutek, je známo, že je jediný 'šťastný' ve skupině.
Interpreti, které obdivuje: Usher, Omarion, Ne-Yo, Wheesung

Kang Dae Sung je zpěvák skupiny BIG BANG. Během zkoušení o něm hodně lidí říkalo, že je "Nehezký chlapec" anebo že je "odporný (nebo ošklivý)", ale později se prohlásilo, že je Dae Sung velmi populárním členem v BIG BANG. Dae Sung byl také znám jako "Komický/Vtipkující Genius Dae Sung", to kvůli jeho úžasnému smyslu pro humor a umění imitovat nejen mnoho známých osobností, ale i zvířat. Určitě jste si všimli, že nemá jako ostatní členové korejské umělecké jméno, ale Dae Sung je zase jediný, který má japonské umělecké jméno (používá se v Japonsku) a to D-Lite. Dae Sung je posedlý charakterem japonského anime "Doraemonem". Dae Sung je vždy veselý a rozveseluje ostatní okolo. Snaží se vše dělat co nejlépe.
I Dae Sung vydal 16.června 2008 digitální song s názvem "Look At Me, Gwi-soon". Mnoho fanoušků tento song nevzalo moc dobře. Nicméně, i přesto byl po několika týdnech vydání stále v žebříčcích, takže to zas tak špatné nebylo.
V zimě 2008 byl druhým členem, který začal hrát v muzikálu. Zahrál si roli Tum Tum v korejské produkci muzikálu "Cats". Také se stal pravidelným návštěvníkem show "Family Outing" na SBS, kde odhalil, že jeho IQ je 110.
Po 2008 MKMF Awards bylo jeho vystoupení s Lee Hyori vyhlášeno nejlepším vystoupením noci.
Dae Sung vydal 29.ledna singl. Jeho první ativita k propagaci alba byla 7.února v MBC Music Core.

Zajímavosti
* Je posedlý charakterem z japonského anime "Doraemonem". Má s ním snad vše od přívěšků k trenkám po nálepky.
* Předtím se o něm říkalo, že je ošklivý, teď se stal jeden z nejpopulárnějších členů skupiny.
* Známý jako komický/vtipkující genius kvůli jeho imitacím a smyslu pro humor.
* Kdyby nebyl zpěvák, studoval by vysokou školu; byl by hráčem basketballu nebo farář.


Životopis Tae Yang

30. prosince 2009 v 21:58 | Hyun 박미영 주 |  Dong Young Bae
Přezdívka: Tae Yang; SoL
Bývalá přezdívka: YB Taekwon
Skutečné jméno: Dong Youngbae (동영배)
Datum narození: 18.květen, 1988 (20 let)
Debut: YG Family 2nd Album 2002
Funkce: Choreografie / Zpěvák

Výška: 174 cm
Váha: 56 kg
Krevní skupina: AB
Vzdělání: Daejin University in Theater & Film (počínaje rokem 2008)
Dovednosti: Rap, tanec, Beatbox, zpěv, jazyky (angličtina, japonština)
Debut: druhé album s YG Family v roce 2002
Záliby: basketbal, hudba, sledování televize, církev, léto, oblečení, hry, Manhwa (komiks)
Náboženství: Křesťanské
Členové rodiny: rodiče a starší bratr (Dong Hyeon-Bae 동현배)
Charakter: Ve všem je nejlepší, už něčeho dosáhl a nemá rád boj. Mluví o svém problému se svým soupeřem. Dobře poslouchá a myslí předem na to, co se chystá říct, ať je to cokoliv.
Interpreti, které obdivuje: Usher, Omarion, Justin Timberlake

Dong Young Bae začínal kariéru jako rapper, ale teď je havním zpěvákem BIG BANG. Společně s G-Dragonem byl v YG Entertainment od dvanácti let. Je znám jako velmi dobrý tanečník a zpěvák, fanynky ho za to velmi obdivují.
Tae Yang se nerad s někým pře a hádá. Je velmi rozmýšlivý, velmi dobře umí naslouchat a přemýšlí o tom, co říká.
Tae Yang je prvním členem ze skupiny, který vydal sólo album, spíše mini-album. Má asi nejrozsáhlejší sólovou kariéru ze členů. Mini-album "HOT" bylo vydáno 22. května 2008. Jeho první singl, který vydal byl nazván "Only Look At Me" a byl složen z hip-hop a R&B songů. Všechna jeho vydání byla velmi kladně zkritizována, ostatně jako většina songů BIG BANG.
V tomto roce, tedy 2009, chystá jeho první plné album. Mělo by ukázat úplně nový a unikátní druh hudby!

Zajímavosti
* Když spolupracovali s G-Dragonem, vystupovali na různých koncertech. Nejvíce se Se7enem jako jeho hlavní rappeři a tanečníci.
* Dostal svůj první polibek při natáčení MV "Ma Girl".
* "papa" skupiny (nechá skupinu se mu svěřovat se svými problémy)
* Chodí na školu (škola uvedená v profilu ve vzdělání). Je v pátém ročníku.
* Oblíbená píseň při karaoke je "Incomplete".
* Když Tae Yang volal členům během jeho "Ma Girl" MV řekl: "HYUNGS! Jsem mrtvej! Políbil jsem dívku!"
* Jeho nejcennější majetek je piano, které mu koupila mamka, kvůli tomu, aby se naučil hrát a miloval hudbu. Proto to piáno tak miluje!

Životopis T.O.P

30. prosince 2009 v 21:56 | Hyun 박미영 주 |  Choi Seung Hyun
Přezdívka: T.O.P
Bývalá přezdívka: Tempo
Skutečné jméno: Choi Seunghyun (최승현)
Datum narození: 4.listopad, 1987 (22 let)
Vzdělání: Seoul Art College (Majoring in Musical), Dangook University in Theater & Film (začal v roce 2008)
Funkce: Beat Boxer / Skladatel / Rapper / Zpěvák (chvílemi)

Výška: 181 cm
Váha: 65 kg
Krevní skupina: B
Dovednosti: Rap, Beatbox, skládání písní
Debut: BIG BANG
Záliby: Čtení, plavání, divadelní představení, muzikály a módní návrhářství
Členové rodiny: rodiče a starší sestra [Choi Hye Yoon]
Charakter: Mluví dobře a je velmi tvrdohlavý. Má rád, když je vůdcem věci a mluví jeho mysl. Je velmi plachý, ale on si myslí, že je to roztomilé. :)
Interpreti, které obdivuje: Usher, Omarion, Jay-Z, B2K

Že by nebyl G-Dragon tak nevinný jak vypadá? :D

30. prosince 2009 v 21:24 | Hyun 박미영 주 |  Články
Po G-Dragonově sexuální eskapádě na své první samostatné koncertní (Shine a Light), trestní vyšetřování probíhá o jeho činnosti.

Prokurátoři jsou shromáždili veškeré důkazy a videozáznam z koncertu a uvedla na Newsen na 15.:


"Jsme v procesu revize všech poplatků a ověřených údajů. V tomto bodě však nemůžeme říci, jak dlouho bude trvat vyšetřování."


Státní zástupce, který říká:

"V závislosti na výsledku první zkoušky, může být pachatel předvolán k dalšímu šetření."


G-Dragon to může být u některých závažných problémů.