Životopis G-Dragon

30. prosince 2009 v 22:01 | Hyun 박미영 주 |  Kwon Ji Yong
Přezdívka: G-Dragon
Skutečné jméno: Kwon Jiyong (권지용)
Datum narození: 18.srpen, 1988 (20 let)
Debut: 2001 G-Dragon
Vzdělání: Seoul Korean Traditional Arts Middle & High School
Funkce: Leader / Rapper / Skladatel

Výška: 177 cm
Váha: 58 kg
Krevní skupina: A
Dovednosti: Rap, tanec, Beatbox, skládání písní, zpěv a jazyky (čínština, angličtina)
Debut: DaeHanMinGook Hip Hop Flex (2001)
Koníčky: Kreslení obrázků a poslech hudby
Záliby: Móda, herectví, vaření, křupavé koblihy, auta, psi, knihy (poezie, manga a časopisy), sledování kreslených seriálů a taky má rád sám sebe ( nedivím se mu )
Náboženství: Křesťanské
Členové rodiny: rodiče a starší sestra [Dami]
Charakter: Když je ticho, tak je velmi tichý. Dokáže zlepšit náladu :) Vede skupinu. Jeho smysly jsou rychlé, má vysokou sebeúctu a je rád, když je něčím výjimečný.

Kwon Ji Yong je vůdcem skupiny BIG BANG. Je považován za vysoce úspěšného zpěváka - skladatele v hudebním odvětví a nejen považován. Jeho umělecké jméno je složeno z jeho pravého křestního jména; G pramení z "지" (Ji) a Dragon z "용" (Yong), což v korejštině znamená drak. Od debutu BIG BANG vyhrál cenu "Songwriter Award (Cenu skladatele)" v roce 2007 na Mnet KM Music Festival. Díky tomu, že G-Dragon skládá pro skupinu písně, se BIG BANG stali, dá se říct, speciální skupinou. Jsou jednou z mála skupin, kde písně pro ně skládá jeden ze členů nebo skupina sama. Všichni, kdo znáte BIG BANG, určitě víte, jak jemný a výjimečný má hlas, jak roztomile se směje, jak je vždy veselý a jak skvěle vypadá.
G-Dragon začal takto působit už od svého dětství. Narozen pro zpěv, tanec a vystupování. Debutoval v populární dětské show "Bbo Bbo Bbo" a když mu bylo sedm, stal se členem little Roora. G-Dragon byl trénován YG Entertainment od svých dvanácti let ještě s Tae Yang (dalším členem BIG BANG). Během jejich trénovaní byli známí jako GDYB a začali spolupracovat s dalšími umělci z YG Family jako hip-hop skupina Jinusean.
Skupina BIG BANG se velmi moderně obléká a je považována za jednu z nejmoderněji oblečených skupin. G-Dragon má prý velmi dobrý smysl pro módu, projevuje velkou náklonnost k trendům, barvičkám a určitě si nenechává kecat do toho, co si má obléct. Prý i v normálním životě velmi září všelijakými barvami a módními trendy.
Kromě aktivit ve skupině, má jako každý člen, své osobní - sólové - aktivity. 30.června 2008 vydal svůj debutový digitální singl. Ovšem úplná novinka je, že má v dubnu roku 2009 vydat sólové mini-album.

Zajímavosti
* Má tetování na jeho vnitřních stranách paže: na pravé má "vita dolce", což v italštině znamená "sladký život"; a na levé paži má "moderato", což je hudební termín, který udává tempo a znamená "středně''
* Má rád, když ho lidé nazývají "Kwon Leader"
* Jeho starší sestra Dami vlastní online obchod s oblečením. Jmenuje se "Style Love" nebo "Style Luv".
* Písnička "Lies" měla být nejprve pro G-Dragona jako jeho sólo, ale pak se domluvili, že to budou BIG BANG zpívat jako skupina.
* G-Dragonův přítel už od dětství je KangIn ze skupiny Super Junior.
* Má kolekci klobouků a bot. A to za důvodem toho, že prý jsou to jediný věci na sebe, které když ztratíte, můžete koupit zpět.
 


Anketa

Kdo je tvůj oblíbený člen?

Dae Sung 17.1% (37)
G-Dragon 31.3% (68)
Seung Ri 14.3% (31)
Tae Yang 17.1% (37)
T.O.P 20.3% (44)

Komentáře

1 G-dragon | E-mail | 22. ledna 2014 v 13:16 | Reagovat

Milujem ho a vlastne aj celu ich skupinu!!! Ale hlavne Kvona jiyonga

2 sima | 27. dubna 2016 v 11:24 | Reagovat

Gd dakujem ze si!!!

3 Caseygaf | E-mail | Web | 8. října 2017 v 14:08 | Reagovat

Some people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

The diet pills speed up the metabolic processes. This is the key factor that leads to the burning of all the fats in the body. This means that one passes out lots of urine, which subsequently leads to dehydration. It is imperative that the user take lots of water round the clock. This will help curb dehydration, which can lead to health problems. In addition to that, water offers the required medium for the function of the nutrients and elimination of the fats.

When buying the review of diet pills, it is imperative that one gets the most recommended dose. People tend to compromise the quality and effectiveness of the tablets due to the variation in cost. The low priced pills depict poor quality, which means their effectiveness is not reliable. Some have also been found to cause health problems. The dose should also be taken as recommended. Over dose will not speed up the process but rather lead to complication. This will increase risk of side effects. If the taking of the pill is forgotten, do not take more to compensate for the lost time.

The diet plan enclosed with the diet pills has also to be followed. According to the requirements, the termination of the diet must be done even with no results. This means your body is irresponsive.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama