Články

Kouří G-Dragon? =O

29. ledna 2010 v 15:34 | Hyun 박미영 주
Tak jo, tohle se mnou skoro praštilo...na párty (netuším jaké) nachytali ho paparazzi s cigaretou v puse! Možná je to stresem za poslední dobu...

G-Dragon's koncert

31. prosince 2009 v 22:46 | Hyun 박미영 주
G-Dragon měl jeho první sólový koncert s názvem Shine-A-Light, při kterém se hodně nařádil. Dnes i dříve se říkalo, že bylo horko. Výkon, který získal nejvíce lidí najednou bylo během 'Breathe.'

Během Breathe, vyvezli posteli spolu s Aimee Lucas na jeviště. Lidé, kteří se toho zúčastnili říkali, že to byl v podstatě sex s oblečení. Můžete vidět fotografie z tohoto představení níže:Krvavý dopis pro GD a Tae Yanga =O

31. prosince 2009 v 22:18 | Hyun 박미영 주
Toto se stalo docela trend má nyní ne? Uvědomujeme si, že fandom mohou jít do nových výšin, ale vážně, je krvavý dopis nejlepší způsob, jak vyjádřit svou lásku k někomu? Zdá se to zřejmě tak, aby někteří fanoušci jako obrázky dvou nových krvavé dopisy se objevily u G-Dragona a Taeyanga.

Dopisy zdá se, že byl nahrán dvěma dívkama přes Twitter. Není to tak hrozné, jako předchozí krvavé dopisy co jsme viděli, ale to neznamená, že to není vůbec špatné. Dívky vydali 3 snímky: jedna z prvních dívek se řezala do krku a na dlaň Taeyang, druhá se řezala do krku a na zápěstí pro G-Dragona, a třetí fotografii z prvního i druhého snímků sestavili dohromady. Rány jsou pouye odřeniny a štípance, ale i přesto je to velmi znepokojující. Pokud nejste lehce otřeseni a máte silná střeva, můžete vidět fotky zde.

Ačkoliv to tak vypadá, doufejme, že tento krvavý dopis se nestane trendem.
Ve skutečnosti je to stále trochu divné. Já si nemyslím, že o tom budeme psát o tom více blízké budoucnosti. Upozornění o azyl nepotřebují pozornost.

Rok 2010

31. prosince 2009 v 15:23 | Hyun 박미영 주

Vypadá to, že v roce 2010 je už teď jasné všechno, co bude připraveno pro nenasytné fanoušky Big Bang! 5 členů mužské idol-skupiny Big Bang - TOPího a Daesunga budou debutovat jako nové sólové umělce v příštím roce, protože ostatní tři již učinili své sólové práce od roku 2008.

Jak někteří z vás možná víte, Big Bang odjeli do Japonska, aby získali cenu za "Nejlepšího nováčka" a aby jim pogratuloval YG Entertainment prezident - Yang Hyun Seok a uvedl v rozhovoru s Star News:
"Big Bang obdrží mnoho uznání od Japonska po obdržení této odměny. Big Bang se s činností v Japonsku za první pololetí příštího roku, ale i pro naše domácí fanoušci, kteří čekali na velkého Big Bang by měl být rovněž natěšení na příští rok, protože Daesung a TOP budou debutovat jako nové sólové umělce s vlastní hudbou. "Yang Hyun Seok také odhalil, že Tae Yang bude první účast offline v mnoha aktivit od příštího roku. Po Tae Yangovi činnosti bylo více než jasné, že bude mít Dae Sung své mini album.

Bylo také zjištěno, že Daesung už začal pracovat na novém albu.

Po Daesungově vydání alba bude TOP a Seungri vydávat jejich mini-alba, kde bude jejich vlastní, jedinečný vkus.

Že by nebyl G-Dragon tak nevinný jak vypadá? :D

30. prosince 2009 v 21:24 | Hyun 박미영 주
Po G-Dragonově sexuální eskapádě na své první samostatné koncertní (Shine a Light), trestní vyšetřování probíhá o jeho činnosti.

Prokurátoři jsou shromáždili veškeré důkazy a videozáznam z koncertu a uvedla na Newsen na 15.:


"Jsme v procesu revize všech poplatků a ověřených údajů. V tomto bodě však nemůžeme říci, jak dlouho bude trvat vyšetřování."


Státní zástupce, který říká:

"V závislosti na výsledku první zkoušky, může být pachatel předvolán k dalšímu šetření."


G-Dragon to může být u některých závažných problémů.

 
 

Reklama